Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adnátok tanácsot hogyan...

Adnátok tanácsot hogyan kezdjem el a legelsőt?

Figyelt kérdés

Ma szeretném leborotválni a "barackom" mert már megelégeltem h mindig ott van egy nagy feketeség..xD

Meg sokan kérdezik h borotválom -e és mindig azt mondom h igen és közbe nem is.

14 éves lány vagyok, a koromhoz képest elég érett.

adnátok tanácsokat h hogyan csináljam h utána ne nagyon csípjen??? (Vagy hogy hogy tudom úgy leborotválni h ne legyen nagyon "mellékhatása.")

Köszi a válaszokat!!


2009. júl. 13. 10:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Így is titokba csinálom mert s szüleim nincsennek itthon és anyum meg nem nagyon akarja h borotváljam. (Szerinte ez olyan qrvás)
2009. júl. 13. 10:45
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nagyon nagy a bozont, akkor először nyírd meg ollóval:) Utána fogj egy borotvát. Én szappannal szoktam bedörgölni, valahogy a borotvahab nekem nem jön be. először fentről lefelé húzom a borotvát, majd lentről felfelé. Ha kell, megfogom és kicsit meghúzom, hogy a bőr feszesebb legyen, és véletlenül se vágjak bele. Ha esetleg béna voltam, és elvágtam magam, akkor behintőporozom a bőröm, az jót tesz neki.
2009. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
első vagyok. qrvás? Hát, anyud gondolom sosem csinálta, manapság meg már ez a divat. és még higiénikusabb is. meg szebb is:)
2009. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Hát anyum ő nem csinálta de mondtam neki h 14 éves korában már elég sokan csinálják és azt mondta h a qrvák..xD

2009. júl. 13. 10:51
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha van otthon villanyborotva akkor ha azzal csinálod jársz a legjobban, mert akkor tuti nem vágod el magad mint egy borotvával azért fennáll a veszélye hogy bele-bele vágsz. Csak utána most ki jól.

Ha meg sima borotva akkor először vágd le ollóval, és utána menj rá borotvával csak. A végén ne elejtsd el valami kencével bekenni (de ne arcszesszel ha lehet:D)

2009. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászok szerint okozhat bőrrákot, a nőgyágyászok szerint pedig hamarabb lehet hüvelyi fertőrést kapnai,Nem véletlenül van ott szőrzet.De a divat ilyesmikkel nem törődik.Anyukádnak van igaza,de erre csak 10-20 év múlva jössz rá.
2009. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát nem arcszesszel..xD

Ö testápoló az jó?

Vagy vmi krém? Sok fajta van itthon...

2009. júl. 13. 10:53
 8/22 A kérdező kommentje:
Én mondjuk régebben úgy voltam vele hogy ameddig nem élek nemi életet addig minek borotváljam de most már másképp nézem a dolgot.
2009. júl. 13. 10:54
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem k*rvás. Másrészt anyukád nem fogja megtudni gondolom, ha nem mondod el neki. Vagy vele szoktál fürödni? Szerintem sokkal higiénikusabb ha csupasz.
2009. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát beszokott néha jönni mikor zuhanyozok de úgyse lássa meg úgy...
2009. júl. 13. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!