Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? +végbél körüli...

Hüvelygomba? +végbél körüli probléma?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kellett szednem foghúzás után:(1 hétig ment a hasam,szedtem probiotikumot.Mire elmúlt kijött a végbélnyílásom mellett egy kis göb,ami fáj,bizsereg:(Meg persze,mivel hajlamos vagyok hüvelygombára,az is előjött.A nőgyógyászomtól már régebben kaptam egy gyógyszert,hogy mindig tartsak itthon és ha előjön vegyem be.Így is tettem,azonnal el is mulasztotta.De kis göb a gát és a végbélnyílás között ,sajnos nem múlik.Mi lehet ez?Tapasztaltatok már ilyet?Nem látszik nyitottnak,nem ürül belőle semmi,nem piros...

2012. júl. 15. 07:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy volt, voltam proktologusnál, azt mondta végbélgyulladás, adott krémet és kúpot azt mondta anélkül nem múlik el. Szerintem érdemes neked is elmenni, mert igy hamar elmúlt.
2012. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!