Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egy dolog az ánuszomon....

Van egy dolog az ánuszomon. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Kb. két hete vettem észre, hogy egy kisebb csomó van a végbelemen... Éppen fürödtem és mostam ott hátul, amikor észrevettem, hogy valami nem stimmel. Először azt hittem, hogy valami csak odaragadt, aztán erősebben mostam és nem jött le, úgyhogy jobban megtapintottam és akkor éreztem, hogy valami csomó. Próbáltam kenni bepanthen plusszal, hátha elmúlik, de nem múlt. Mi lehet ez? Vagy mivel kenjem, hogy elmúljon? Ez lehet végbél rák?

Nem fáj egyébként meg semmi ilyesmi.. Ha wc-zek, akkor sem csíp vagy bármi. Csak ott van.



2012. jún. 19. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy aranyered van (az egy kis tágult véna). Vény nélkül kapsz rá kenőcsöt a patikában, a gyógyszerész megmondja mi jó rá.
2012. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
volt már aranyerem, de ez most teljesen más
2012. jún. 19. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Sebészetre nem kell beutaló, mutasd meg!
2012. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!