Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menzeszem mit...

1 hete késik a menzeszem mit csináljak?

Figyelt kérdés
biztos nem vagyok terhes.14 éves vagyok és másfél éve jött meg elöször.hétvégén nyaralni megyünk és nem szeretném ha akkor jönne meg mit csináljak?
2012. júl. 15. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod befolyásolni. Akkor jön meg, amikor ő akar.
2012. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha nem jön meg pár hétig, fordulj a háziorvosdhoz, majd ő tájékoztat a továbbiakról.
2012. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ebben a korban 1 hét késés semmi! Befolyásolni meg úgy sem tudod a menstruációt, így Neked kell alkalmazkodni.
2012. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.és az is lehet hogy kimarad?:oo
2012. júl. 15. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Elképzelhető, hogy kimarad a menstruációd, de ha fél évig sem jön meg, akkor azért menj orvoshoz! Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megjött már azon a hétvégén amikor mentünk nyaralni csak meghülyült az egerem és véletlenül osztottam meg és köszi.(:
2012. aug. 7. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy végül megoldódott! Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :) Megint a 3. voltam.
2012. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!