Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 47-ik napja nem jön meg a...

47-ik napja nem jön meg a menzeszem! Mik lehetnek a bajok? Stresszes nem vagyok tudtommal, és sajnos terhes sem, mert tesztet csináltam. Vagy szerintetek még lehet?

Figyelt kérdés

A melleim nagyobbak kicsit, pisilni is sokat jarok, de a hasam egyáltalan nem faj, hanyingerem sincs és kívános sem vagyok!

Június végen volt missed ab-om, de mostmár ujra probálkozhatunk!


2009. okt. 12. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja, hogy 47 napja nem jött meg a mensese, az ember automatikusan rámondja, hogy terhes. A teszt is "hazudhat".

Pszichésen is maradhat el (a második babát mi is annyira akartuk, hogy 70 napig sem jött meg).


Szerintem sokkal biztosabb választ kapsz, ha nem ide, hanem egyenesen az orvosodhoz fordulsz. :)

2009. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg babás vagy. Ha sokat jársz pisilni az már jó jel. A hányinger és kívánósság majd ezután jön.Minden jót!
2009. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg jön a BABA!

Jó egészséget mindkettőtöknek! (írjál, hogy mi lett)

2009. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tünetek egyelőre babára utalnak. Tesztelj még egyszer és menj dokihoz.
2009. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajjj, remélem igazatok lesz... :)

Megyek dokihoz, ha héten még mindig semmi, csak gondoltam így gyorsabb. :) Addig meg ugyis csinálok egy jó pár tesztet még! :)

2009. okt. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!