Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszedhatek egyszerre 2...

Beszedhatek egyszerre 2 level, tehat 2 havi fogamzasgatlot szunet nelkul?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek a het vegen es pont akkor menstrualnek.. ezert hallottam ha nem hagyok ki szunetet akkor nem fog megjonni. De nem lessz ettol semmi bajom,hormonjaimat ezzel nagyon megzavarom?
2009. júl. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, de 1 évben csak egyszer csináld meg.
2009. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attol fugg, milyen fajtát szedsz. az egyfázisuakat (a legtobb ilyen: egyforma osszetételu tablettákat tart. minden napra) lehet így használni, de ahogy az elso hozzászolo is írta, kivételesen, 1x egy évben. annyit bezavarhat, hogy mikor megjon, erosebb vagy épp gyengébb lehet, ilyesmi, de ez individuális.

a kétfázisu tablettákkal így nem lehet eltolni.

esetleg ha megírod, milyet szedsz, tudok segíteni.

2009. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 3 fázisut szedek, és csináltam már ilyet. nemhagytam szünetet, és nemis jött meg, csak pecsételő vérzésem volt néha-néha, majd a 2. levél után a szünetben simán megjött, úgy ahogy eddig.
2009. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gracialt szedek,amibe van 7 kek szinu a tobbi feher. Most akkor melyikkel folytassam?
2009. júl. 14. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, bocs, egész héten nem volt netem, nem voltam itthon...ha még idoben írok, akkor így kell szedni: a fehér tablettákkal folytatni szunet nélkul az uj levélbol, addig, amíg el akarod tolni. aztán tartasz szunetet, majd egy ujabb, 3. levelet kezdesz meg mint rendesen, eloszor a kék, majd a fehér tablettákkal.
2009. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mire mar valaszt kaptam elkellett kezdenem,es a kekkel kezdtem rendesen a csomagot.. jujj most igy lessz vmi bajom? vegig szedjem? mar a fehernel jarok,szoval kb. 10et vettem be.
2009. júl. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!