Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm 4...

Miért késik a menstruációm 4 napja?

Figyelt kérdés
ha valakinek volt már ilyen, vagy van tapasztalata ezekhez a dolgokhoz kérem írja le... Múlt hónapba együtt voltam barátommal 10-én védekezés nélkül, de nem ment el bennem.. utána meg kimostam magam forró vízzel..utána rendesen megjött 15-én (mindig 30.napra jön meg), és eléggé véreztem, 4nap helyett kb 6napig tartott.. de nem fordítottam rá nagyobb figyelmet(hisz néha van amikor több mint 4) .. Most is vártam hogy megjöjjön 15-én de semmi.. és már 4. napja..igaz ebbe a 4napja volt amikor elkezdtem úgy görcsölni egy picit mint amikor meg szokott lenni... mi lehet a probléma? mostanában elég sokat fogytam, meg elég stresszes időt élek, meg ezen is folyamatosan gondolkozok hogy mikor jön már meg.. ha valaki tud valami módszert (torna, növény, tea) amitől megjön minél hamarabb kérem írja le. köszönöm előre is a válaszokat!
2012. júl. 18. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
magadnak meg is válaszoltad:) fogyás miatt is késhet, stressz miatt is lehet, h felfáztál!
2012. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teszt
2012. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és azzal felesleges pepecselned, hogy forró vízzel kimosd magad védekezés nélküli dugás után, mert annyit ér, mint halottnak a csók

bár ha te ezt élvezed, akkor szíved joga persze...

2012. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én úgy olvastam utána hogy 7-14nap között van a beágyazódás, mert addig csak szabadon úszkálnak.. és ha már 5nap után megjött akkor a vérrel együtt távozott nem? ja és az előváladéktól nem valószínű a terhesség nem? A válaszokat pedig köszönöm!
2012. júl. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!