Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megszüntethetőek a görcsök,...

Megszüntethetőek a görcsök, akkor is, ha negatív a hozzáállásom és nem érzem magam nőnek?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a cikket, és magamra ismertem a lányban, aki a levelet küldte: [link]


Nekem sem volt még kapcsolatom, ami stresszessé tesz, és én is iszonyú görcsökkel küzdök.

Viszont egyvalamiben nagyon különbözöm attól a lánytól: miközben ő szeretné megélni és kiteljesíteni a nőiességét, és különlegesnek és büszkének érezni magát, hogy ehhez a nemhez tartozik, megtalálni álmai hercegét stb. az én gondolkodásom ezzel teljesen ellentétes.


Nem tartom a nőket különlegesnek és nem látom okát, hogy jobban kelljen minket tisztelni, mint a férfiakat. Elutasítok mindenféle nemi megkülönböztetést, és abban sem hiszek, hogy mindenáron férfinak kellene lennie a társunknak. Lehet az nő, férfi, akár állat is, mivel a szexualitást nem tartom a kapcsolat elengedhetetlen részének, lelki megértést pedig egy fában is találhatunk.

Öltözködésben sem szeretem kifejezni a nem létező nőiségem (ami szerintem egy mondvacsinált fogalom, olyan van, hogy "emberség", nőiségben és férfiasságban nem hiszek).


Szóval egyszerűen nem hiszek azokban a dolgokban amiket tanácsként javasol. A fogamzásgátlót alkalmaznám, mert nem tartom a gyógyszereket méregnek (rosszul vagyok ezektől az ál-természetközeli marhaságoktól meg az összeesküvés-elméletektől...), de pénzem sincs rá elég, és szükségem sincs rá mert nem élek szexuális kapcsolatot.


Viszont abban biztos vagyok, hogy a stresszelés és a "már megint tuti, hogy rosszul leszek" hozzáállás nem javít a helyzeten.


Lehet megoldás egy ilyen alak számára, mint én?


18/L


2012. júl. 18. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a no spa- val vagy más igazi görcsoldóval. Légy nyugodt, csinálj lazító tornát: van a neten sok, kerüld a szoros ruhákat és a tampont.

Amúgy nem vagy alak, hanem egy helyes, okos igazi fiatal nő. Mert a nőiesség nem a szexuális késztetésekben és cselekedetekben rejlik, hanem az emberi szívben.

2012. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!