Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet? Múlt pénteken...

Mitől késhet? Múlt pénteken kellett volna megjönnie, de nem jött. Minden jel megvan nagyon is erősen, has- mellfájás, folyás. Tesztet /Gábriel/ szerdán csináltam, erős negatív.

Figyelt kérdés

De csodálkoztam is volna, mert védekezünk (óvszerrel) 2 vetélésen és két császáron vagyok túl, mindig teljesen visszaállt a dolog, és 1-2 napnál sose késett többet. 10 hónapja szültem,kb. féléve jött meg először, azóta is szinte napra pontosan, peteérésem szintén mindig rendben volt. Most utoljára ugyan nem voltak jelei, ha jól emlékszem.

Mitől szokott ilyen lenni, meddig várjak, kell ilyennel orvoshoz menni valamikor?

40 leszek, lehet ez klimax előjele?


2012. júl. 6. 22:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Beteg nem voltam, különös stressz nem ért.
2012. júl. 6. 22:41
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet a változókor is...van akinél már ilyen fiatalon jelentkezik, lehet a stressz miatt is és vérzészavarok jelentkezhetnek jó vagy rosszindulatú elváltozásoknál is. Nagyon sokmindentől lehet nem kell a legrosszabra gondolni. Lehet h szedsz olyan gyógyszert is amitől felborult a hormonháztartás. Ha nyugtalan vagy emiatt akkor keresd fel az orvosod amikor tudod.
2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!