Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eszméletlenül töredezett a...

Eszméletlenül töredezett a hajam. Valaki valamit tudna ajánlani rá?

Figyelt kérdés
2 éve vasalom a hajam..és amikor kifésülöm vagy vasalom..apró darabokban ugymond "szétesik a hajam" és kb a hajamból 5 cm-t lekéne vágni..mert annyira töredezett..de ezt nem akarom..:S nemtud valaki valami jót ajánlani? hálás lennék érte
2009. júl. 14. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt,de a nővérem fodrásznak készül,és mondta hogy használjak balzsamot.ne tupirozdd stb...

és használt:P

2009. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jah és ha balzsammal megmostad,akkor zuhannyal mosdd le:)

az első válaszoló!

2009. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ami már eltöredezett, az már olyan is marad, vágass legalább a végéből rendszeresen, és hajvasalás előtt használj olyan balzsamot ami védi a hajat a hőtől.Dm-be lehet kapni, nem is drága. énis vasalom és nekem is töredezik, de már nem annyira mint előtte.
2009. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
húúú,ha ennyire már megtört,akkor csak az olló segít,kikell vágni a töréseket,elhiszem,hogy sajnálod,de szerintem ez a legjobb megoldás.Mind lehet hosszab,de ha csúnya és törött,nem esztétikus,akkor inkább rövidebb és egészségesebb...megnő :)és ha levágattad,akkor mosáskor balzsam,meg a végeire hajolaj,hogy ne száradjon ki,és mikor nem muszáj ne vasald annyiszor,mert ez teszi tönkre.
2009. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) am a nyáron kb 4* ha kivolt eddig vasalva..mert a Velencei tó mellett lakok..és hát felesleges lenne kivasalni..csak tök szuar h mikor mondjuk csak fésülködök az egész mozsdó tele van az én hajammal..és nem hosszú hajszálakkal..hanem ilyen apró darabokkal..nagyon ijesztőőő:D:D
2009. júl. 14. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve vasalok hajat. Amikor suli van, madnem mindennap vasalom a hajam. Nekem is nagyon elvolt töredezve, de ccsak a fodrász segített rajta. Úgyjogy csak a fodrász marad :)
2009. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vágatod le a töredezett részt fölfelé törik tovább és csúnyább lesz!!
2009. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!