Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eszméletlenül fáj a fogam már...

Eszméletlenül fáj a fogam már 3 napja (voltam az ügyeleten nem csináltak semmit). A bajom az, hogy a fájdalom ráment a fülemre a fejemre és a szemem is kezd fájni. A FLECTOR nem használ. Lehet a Flectorral együtt más gyógyszert bevenni?

Figyelt kérdés
Flector mellé a fortedolt, az algoflex 400mg-ot, algopyrint vagy donalgint tudok bevenni mert az van itthon. Melyikkel vehetem be?
2011. nov. 6. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, végül mi lett veled? Csak most olvasom a kérdést, de nem tudtam volna rá válaszolni, hiába bukkantam volna rá korábban.. Jobban érzed magad?
2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed Flector Algofelxet bevettem de olyan voltam mint a kemotoxos légy. :D Voltam dokinál felnyitotta a fogam és megkönnyebbültem. Be van gyulladva. Most valami anyagot rakott bele amitől elhalnak az idegek. :/ Most bizsereg meg viszket belül a fogam. xd
2011. nov. 7. 22:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Kib@szottul fájt az idegelés!!!!
2011. nov. 14. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, sajnálom :(

De töltsön el nyugalommal a tény: ez a fogad soha többé nem fog fájni. Ügyes voltál, kibírtad!

2011. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!