Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van?

Hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
Már 4 vagy 5 napja viszket és kicsit be van duzzadva meg kellemetlen szagú a folyásom. 14 éves vagyok és elakarok menni gyógyszerért (canesten combit kell ugye?? és abba együtt benne van a krém meg az a pirula vagy külön meg kell venni???) és soha nincs időm rá meg mennyibe kerül?? anyának meg nem merem elmondani mert olyan kellemetlen de ha nem veszek rá semmit baj is lehet belőle ugye??? hány napon belül lehet belőle már baj???? légyszi írjatok!!!!

2012. júl. 19. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hüvelygomba, de lehet pl. bakteriális fertőzés is. Legideálisabb az lenne, ha nőgyógyászhoz fordulnál a panaszaiddal és ő célzott kezelést alkalmazna. De mivel látom, hogy nem nagyon jön számításba ez a legideálisabb lehetőség, marad a gyógyszertár.

A Canesten kombi: hüvelytabletta - ami belsőleges és canesten krém, ami külsőleges alkalmazásra van. Tehát a tabit kell felhelyezni a hüvelybe, a krémet pedig szigorúan tilos belekenni, csak kívülről szabad bekenni - a viszketés enyhítésére. Kb 2000-2500 Ft körül lehet.


Van egy másik készítmény, amiről épp tegnap hallottam. A neve: Multi-Gyn ActiGel [link]

Ez is 2000-3000 Ft körül van. Szerintem érdeklődj a patikában, hogy mit javasolnak.

De a helyedben én szólnék anyukámnak, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz.

25/N

2012. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy hüvelygombád van, de ha az is van, abból is van többféle, de nem mindegyikre jó a Canesten. Mindenképpen el kell menned orvoshoz, mert ha félrekezeled, akkor nagyobb bajt is csinálhatsz!
2012. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el! A 2. voltam.

2012. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Minii Vikii ***** válasza:
Nyugodtan mondd el az anyukádnak, hidd el, megfogja érteni és ő majd segít neked ezügyben. Szépen együtt elmentek nőgyógyászhoz, mert biztosat csak ő tud mondani, hogy mi a bajod!!!
2012. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!