Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha valakinek nem...

Az baj, ha valakinek nem szokott lenni folyása? Vagy nem mindenkinek van?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt még! Mondjuk én nem akarom, hogy legyen, de nem baj, ugye? Más is van ilyen, hogy sose volt még folyása? (amúgy 18 vagyok és 6 éve megvan)
2009. júl. 14. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szex közbe elég nedves vagy?
2009. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudom,szűz vagyok!
2009. júl. 14. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. A váladéknak a hüvelyedet kell nedvesen tartania, nem a bugyidat. Amitől a bugyid olyan, az már a felesleg, ami kijön. Örülj neki, hogy nem termelődik több, mint amennyi szükséges.
2009. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy lenne baj?! Az a jó, ha nincsene ilyen tüneteid. Azt jelenti, hogy a nemiséged tekintetében egészséges vagy. A baj inkább az, hogy fiatal lányok panaszkodnak mindenféle gombás és egyéb fertőzésekre, amiket itt-ott összeszednek. Vigyázz magadra, mint eddig és örülj, hogy nem kell felkeresned a nőgyógyászt.
2009. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem gond. Van az, csak pont annyi amennyi kell ezért nem veszed észre. Pont így jó!
2009. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajna fertőzésem már volt, a suli WCben szedtem össze szerintem :( Csak azért tettem fel a kérdést, mer mikor valaki feltesz olyan kérdést, hogy baj-e,hogy folyása van, akkor mindig azt válaszolják rá, hogy nem baj, mert mindenkinek van,és ez így természetes és már megijedtem, hogy ez így nem jó :)
2009. júl. 14. 19:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. júl. 14. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
folyása mindnekinek van, csak nemmindenkinek hagy nyomot a bugyiján :) ez ilyen egyszerű :D
2009. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehát akkor nem folyás!! Nem folyik:D
2009. júl. 14. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát van manapság olyan akinek nincs. de jó!!!Bárcsak én is!!!
2009. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!