Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlótól "rosszul...

Ha a fogamzásgátlótól "rosszul vagyok", akkor minél előbb újat kell feliratni?

Figyelt kérdés

3 hónapja szedem a fogamzásgátlót, most lett vége az első doboznak.(Symicia). Az első levélnél, amikor még szokta a szervezetem, szédültem vagy hányingerem volt, a második levélnél már megszoktam, de a vége felé éreztem, hogy fáj amikor együtt vagyok a barátommal. Főleg a behatolásnál, de utána még percekig érzem. De csak úgy is , amikor itthon vagyok mondjuk, érzem hogy fáj a nemiszervem.

Kértem már időpontot nőgyógyászhoz, mert aggaszt, lehet hogy mellékhatása, csak azért megkérdezem itt is, ilyenkor újat kell feliratni? Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 21. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen mellékhatás van, újat kell íratni.


Különben nekem is ilyesmi bajom van a Zoely-val, nagyon száraz a hüvelyem, a síkosító sem segít, és így nagyon fáj az együttlét kb 2-3 percig. A párom alig tudja betenni.. :S De utána már jó..


Alig várom, hogy váltsak..

2012. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!