Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyókúrázni. Nem...

Szeretnék fogyókúrázni. Nem szeretne mellém szegődni valaki? egyedül nehéz. Msn-en értekezhetünk mindig. Sőt tornázhatunk együtt is.20éves lány vok. A fogamzásgátlótól hízok.75 kg vagyok 168 cm. Jelentkezéseteket minél hamarabb várom.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Írtam privit.

Üdv, Evelin

2008. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Evelin,felvettelek msn-re.
2008. dec. 21. 15:34
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Írtam én is :-)

2008. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia Evelin,

Csatlakozhatok én is? Éva vagyok, 48 éves, 1 évvel ezelőtt lefogytam 2O kilót, és most felszedtem nyolcat.Kényszeres evö vagyok stress oldásra használom az ételt, és persze enni is szeretek. Egyébként gimnáziumban tanitok német és angol nyelvet,168 magas vagyok, 78 kilo. Ki kell találnom valamit, hogy ne szedjem fel a kiloimat, ezért szeretnék csatklakozni. Társsal talán könnyebb.

Üdv:

Éva

2008. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia Éva

Írtam privit.

Evelin

2008. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy ez a fogamzásgátlótól hízás milyen természetű? több az ember étvágya, és azért eszik, vagy simán úgy hat az anyagcserére, hogy ugyanannyitól is jobban hízik? mikor jelentkezett? a tablettaszedés elején rögtön?
2009. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!