Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 14 évesen? 36 kg...

Ez normális 14 évesen? 36 kg vagyok.

Figyelt kérdés

36 kg vagyok és 152 centi. Mellem nincsen mostanàban kezdett el fàjni de azon kívül semmi. Nagyon rosszul érzem magam mert a velem egykorúak màr úgy néznek ki majdnem mint egy kész nő én meg nem. Nem akarok nagy melleket csak legalàbb a 65AA kosárba nőnék bele és meglennék elégedve. Szerintetek ez normàlis? (nem mondanàm hogy sokat eszem inkàbb úgy mint az àtlag. Este hat utàn eszem a legtöbbet.

Ja és még annyi hogy szőrös vagyok ott lent meg a honaljamnál is.



2012. júl. 22. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! A nővéremnek 23 évesen vannak ilyen paraméterei...ő már nem fog nőni, de te még 14 évesen fejlödő korban vagy! Ugy hogy ne izgulj :))
2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
N mivel írtad hogy msot kezdtek el fájni a melleid ebböl is látszik hogy most kezdenek el nöni. nyugi van akik fejletebbek van aki késöbb indul be. Menstruálsz már?
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem még nem jött meg.
2012. júl. 22. 18:27
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Ne aggódj, mert nincs Veled semmi baj! Kicsit sovány vagy, de viszont az nem baj, hogy nem nagy még a melled és nem menstruálsz. Nem attól lesz egy lány értékes, hogy korán fejlődik! Te sem vagy semmivel sem kevésbé jó és értékes attól, hogy később fejlődsz!!!
2012. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)) nagyon sokszor rosszul érzem magam azért ahogy kinézek sokat is sírok mert csúnyànak is tartom magam. A duci lànyok vagy esetleg olyanok akiken van súlyfelesleg folyton teszik a megjegyzéseket és ez nagyon bànt. Èn sosem bàntottam őket de engem mindenki lenéz alacsok vagyok vékony és szőke. Anyu szerint csak irigyek pont ezért dehàt ő mégis csak az anyukàm és most ő is eléggi kivan borulva mert eddig nem mondtam el neki hogy mit gondolok magamról de a múltkor elsírtam magam... Ès most nagyon meglepődött mert mondta hogy sok kamasznak vannak ilyen önértékelési problémài és örült hogy nekem nincsenek most meg kiderül hogy mégis... Amúgy bocsi a regényért.
2012. júl. 23. 23:09
 6/17 HotChoc válasza:
Nyugodj meg, csak ezt tudom ajánlani. 15 vagyok, most végeztem az általánost, és ott engem is szekált egy csaj, aki ugyan kövér nem volt, viszont látnád, hogy néz ki hasa-combja...Elríttam Anyának a bajom, ő erre azt mondta, ne törődjek vele. Irigyek, mert én is kezdek nőiesedni, és még karcsú is vagyok. A melleimmel én se voltam kibékülve, viszont tudom, hogy még fejlődhetek, és ez egy kicsit megnyugtat :D Lehet egy kicsit sovány vagy emellé. Ha rajtad múlik, inkább ne későn egyél, hanem napközben rendesen. (Én is bocsi a novelláért...)
2012. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) egy kicsit megnyugodtam ezen. Jó tudni hogy nem csak én vagyok így.
2012. júl. 24. 11:58
 8/17 anonim válasza:
most megyek majd gimibe , én is 14 éves vagyok . de én kb 38-40 kg és 160 cm . mellem nekem sincs még:S énis nagyon örülnék ha már lennének akkorák hogy a 65A kosár jó legyen :-(((
2012. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
én most lettem pár hete 15...167cm és 45 kg ezzel még nem is lenne semmi baj de a melleim nekem is nagyon kicsik a 70A kosárméretben picit nagy:// jah és nyugi nekem sem jött még meg:// bár én is aggodok:)
2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nekem olyannyira kicsik hogy melltartó egyàltalàn nem kellene.
2012. júl. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!