Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztusban nyaralni megyünk,...

Augusztusban nyaralni megyünk, és -bár lehet, hogy hülyén hangzik- előre szeretném "hozni" a menstruációmat néhány nappal. Léteznek erre valamilyen praktikák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem igazán....
2012. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bele kell nyugodnod, hogy a menstruációt nem lehet befolyásolni. Mivel lány vagy, így Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz!
2012. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Esetleg ha szednél fogamzásgátlót akkor lehetséges lenne
2012. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok,de azt is csak úgy hogy később jöjjön meg,előrehozni olyan nincs
2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekem már néha sikerült befolyásolnom. Pont mikor nyaraltunk július elején akkor már előtte egy héttel mondogattam magamnak, hogy miután hazaértünk nyaralásból, akkor fog megjönni. Egy nap hétfőn megjöttünk este, és kedd reggelre beteg lettem. Tehát sikerült elhalasztanom. Máskor is volt már ilyen, és eddig be szokott válni. Lényeg h lefekvés előtt, vagy többször a nap folyamán mondogasd magadnak határozottan, hogy pl: most pénteken menstruálok. (JELEN IDŐBEN). Furán hangzik, de lehetséges.
2012. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!