Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas rizikójú HPV esetén mit...

Magas rizikójú HPV esetén mit csinálnak?

Figyelt kérdés
59,66 lett az eredményem a HPV eredményem,tehát magas rizikófaktorú. Nagyon meg vagyok ijedve! Akinek volt,mit csináltak vele? Tényleg műtétre szorulok? Vagy gyógyszeres kezelés? Kérlek segítsetek,mert tanácstalan vagyok. Az asszisztens nő azt mondta,csak több mint egy hónap múlva van időpont,mikor tudok menni az orvoshoz,hogy megbeszéljük a továbbiakat.Nem akarok hónapig ezen rágódni.
2012. júl. 23. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,először mindig gyógyszeres kezelés van.2*3hónap,közte vizsgálat.műtéti eljárásra csak ezután kerül sor.De nem értem,mi az az 1 hónap,amit várnod kell!Esetleg,ha van rá mód,magánrendelésre hamarabb bejutsz-mégis megnyugodnál!
2012. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!