Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok ha látnak egy kisebb péniszt azt egymás közt gúnyosan kinevetik és szerintük ez normális. De ha a fiúk megjegyzik 1 lányról h lehetne nagyobb cicije"akkor ők már totál bunkók?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném hallani hogy ez nem igaz mert azok is letagadták akiket én láttam hogy kinevettek egy fiút műármint a lány mesélt a többieknek és ugye megvan az a mozdulat mikor a hüvelyk és a mutatóújjal jelzik h mekkora is van az adott srácnak.

Szóval ha a lányok kinevethetnek egy fiút emiatt(aki ugye nem tehet róla h neki mekkora)akkor a fiúk miért bunkók ha csak szóvá teszik.Ilyenkor a lányok azonnal és örökre vérig sértődnek de ők nem gondolnak arra hogy amikor ők nevetik ki a fiút ő ugyanígy érezhet.


2010. máj. 10. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Azért mert 20cm alatt a nőknek egy f asz meg sem kottyan.

Csak van aki szereti a barátját és vele marad.Persze dugni eljár máshoz. Ahol javába 20felett mennek a dolgok.

És persze hogy kiröhögik mit csináljanak vele?De most gondolj már bele a szituba van egy srác mondjuk 14-el odamegy beteszi nekik erőlködik tényleg mindent belead szeretné hogy a nőnek jó legyen.De a nő más magába is nevet és kb.azt várja hoggy na élvezz már el aztán hagyjuk az egészet.

Ez kb. olyan mint amikor te éhes vagy és valaki odaad neked egy kenyérmorzsát.

2010. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert pl 10 centi alatt tényleg kicsi. mmint az átlagos méretnél kisebb. a lányok is trükköznek azért a melltartókkal, ne aggódj.:)
2010. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura amit írsz.Én és az ismeretségi köröm ezen nem témázik.Mondjuk egyszer volt egy beképzelt fickó,aki megérdemelte..:))de azt csak egyetlen személy tudta meg.És tudom,hogy többet nem csinálnék ilyet.Szerintem gerinctelen.

Ha pedig egy fiúnak nagyobb mell kell,hát istenem!Én úgy szeretem a formás kis melleimet!

2010. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nos én nem tudom de én ezt soxor hallottam már lányoktól.És töbször is szem illetve fültanuja voltam ilyen dolgoknak.

Ismerek olyan lányt is aki miután kinyalta a srác és oda került volna a sor láttta hogy a fiúnak nem nagy és otthagyta az ágyba felizgulva a srácot.

2010. máj. 10. 15:42
 5/12 A kérdező kommentje:

15:19.

De ha kicsi is azt miért kell kinevetni??Erről tényleg nem tehetnek az emberek.Szerintem sokkal inkább kinevetni való az ha buta vagy ápolatlan.

És végül is a kéérdés az az lenne hogy ok. hogy kinevetik de ha őket is kineveti valaki a mellei miatt akkor olyankor az ilető bunkó holott akkor amikor kinevette a kis péniszű srácot akkor ő is bunkó volt.De ő azt akkor mégis normálisnak találta.

2010. máj. 10. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen lányok szánalmasak!!!Én is lány vagyok, 18, 3 éve van barátom és neki is olyan 15 cm kb, de én így szeretem!És szeretem a szexet is vele, mert attól h nem nagy nekem az nem gond, mert amúgy baromi jól csinálja:)) mellesleg ő nekem az első és nem kellene se 20centis se semmilyen)

Az ilyen lányokat inkbáb kerüld jó messziről!

2010. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fke ***** válasza:
87%

utolsó:

a 15 teljesen átlagos... mi az, hogy így is szereted?


kérdező:

jézusom, most ez tényleg ilyen fontos? tanulj meg rendesen nyalni szard le a sok köcsög lányt, akik ilyenek miatt nevetnek embereket(pisisek)

2010. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

bocsi, elírtam:) csak egymás fölött van a 2 szám.

*12cm

2010. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fke ***** válasza:

ja oké, na az pl tényleg olyan, amit pecázásnál még visszadobnál a vízbe :P

Nade ettől még lehet simán isten az ágyban. Nem csak egy f@sz vagyunk emberek, kezek, és száj? Tök mindegy mekkora a farkad, ha lelkes vagy és figyelmes mindenképp jó lesz neki.

2010. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mintmár írtam és teljesen meg avgyok elégedve vele, volt már mindkét orgazmusom, természetesen a csiklós többször:D

Nagyon szeretem a páromÉs aki ez alapján ítélkezik..pff...Mellesleg meg egy nagyfarkú pasi is lehet béna:D

2010. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!