Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan kínos, folyás ujjazás...

Olyan kínos, folyás ujjazás közben. Mit tegyek? (többi info lent) Segítség!

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy folyamatos,fehér,kellemetlen szagú folyássom van.Voltam nőgyógyásznál.Nincs fertőzésem,s gombás se bakteriális, semmilyen.Használok intim lemosót,tisztálkodok rendesen.Már 5féle gyógyszert írt fel a doki,és semmi nem használ.

Múltkor barátom ujjazott és tisztára oylan lett a keze.Nagyon undorító és ő is csak nézett,hogy ez mi.Emiatt nem akarom,hogy kinyaljon.De mit tegyek a nőgyógyász már nem tud mitcsinálni:S


2009. júl. 15. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
77%
figyel sztem nem gáz folyása minden nőnek van de használd ki legalább nem kell sikosító sztem ha elmagyarázod a barátodnak ő is megérti h mi ez és ha kinyal akkor se lesz semmi baja tőle
2009. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
egy nőgyógyásznál voltál csak? esetleg próbálj meg egy másikat, hátha...ha végképp nincs mit tenni, akkor kénytelen leszel te is és a barátod is elfogadni, hogy a te tested így működik.
2009. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha valakinek folyamatos és kellemetlen szagú folyása van, az egyáltalán nem természetes. És az egészséges nőnek nincs folyása, az úgy nem igaz, hogy minden nőnek van folyása, mint az egyik válaszoló írta. Menj el másik orvoshoz, ennek mindenképpen a végére kellene járni és addig lehetőleg kerüljétek az együttlétet.
2009. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok.

Hát holnap elmegyek a régi dokihoz meglátom mit mondd,vagy mit ír fel,és ha továbbra sincs változás,akkor kipróbálok 1 másik dokit.

Köszi a választ:/

2009. júl. 15. 22:22
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Márpedig minden nőnek van folyása ne halgass az utólsóra! :)
2009. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
hat persze hogy van minden nonek folyasa az normal
2009. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azt tudom..De nem iylen.Nekemis volt anno,még menzeszem előtt,meg utána is egy ideig normális de ez nagyon nem az...

És én eztmár nem bírom:S

2009. júl. 15. 23:25
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
minden nőnek van folyása, hol tobb, hol kevesebb.szerintem a tiednek a szaga sem kellemetlen, a puncinak jellegzetes illata van.a baratodat vilagositsd fel, bizony a punci nedves ha ujjazzak-jobb esetben. ne csodalkozzon.oruljon
2009. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De nekem nem vcsak nedves az persze,hogy normális.

De fehér,darabos,nyúlós..

2009. júl. 16. 00:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ha darabos akkor az valszeg gomba.
2009. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!