Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan kínos, folyás ujjazás...

Olyan kínos, folyás ujjazás közben. Mit tegyek? (többi info lent) Segítség!

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy folyamatos,fehér,kellemetlen szagú folyássom van.Voltam nőgyógyásznál.Nincs fertőzésem,s gombás se bakteriális, semmilyen.Használok intim lemosót,tisztálkodok rendesen.Már 5féle gyógyszert írt fel a doki,és semmi nem használ.

Múltkor barátom ujjazott és tisztára oylan lett a keze.Nagyon undorító és ő is csak nézett,hogy ez mi.Emiatt nem akarom,hogy kinyaljon.De mit tegyek a nőgyógyász már nem tud mitcsinálni:S


2009. júl. 15. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

kedves 22.19-es, MINDEN NŐNEK VAN FOLYÁSA, csak van akinek meg is láccik.

ezegy tisztulási folyamat tulajdonképpen, és szükséges is. úghogy ne beszélj már baromságokat, és ne hitess el ilyen hülyeségeket itt másokkal.

2009. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
ha darabos, és a barátod újja olyan fehéres lett, akkor valszeg gombád van. az orvos mikor megvizsgált vett kenetet? mert így lehet csak 100%osan megvizsgálni, h minden rendben van e. sztem ha visszamész hozzá, mondjad neki h vegyen kenetet, mert szted gombád van.
2009. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
00:18.A kérdés alá leírtam,hogy nem gombás fés nem bacis fertőzés.2x ismételte meg a doki a labort:/
2009. júl. 16. 00:30
 14/22 anonim ***** válasza:
és mindig ilyen a folyásod? vagy csak peteérés környékén?
2009. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
00:18-as írtam a kérdés alá,hogy nem gombás és nem is bacis fertőzés.A doki 2x ismételte meg a labort..
2009. júl. 16. 00:46
 16/22 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen.
2009. júl. 16. 07:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretek egy lányt, akkor a folyása NEM UNDORÍTÓ!!! Fiú vagyok!
2009. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A folyás az, ami meg is látszik, pl. a fehérneműn, ha darabos, bőséges, bűzös, viszket, akkor az gomba. A hüvely alapból nedves, van öntisztulási folyamat, de az nem folyás kedves igen tapasztalt kislányok. Az ilyenkor jelentkező váladék lehet bőséges, de nem bűzös és nincs viszketés. Ne tessék lepontozni jó válaszokat, mert azzal, hogy jaj hát minden nőnek van folyása, semmi gond, félrevezetik a kérdezőt. Tessék elmenni orvoshoz, mert ez bizony gomba és ha nem kezelik, előbb-utóbb meddőség lehet a vége. És addig nem lehet együttlét,amig rendbe nem jössz. A partnert is kezelni kell, függetlenül attól, hogy tünetmentes. Az orvos kenetet vesz és elküldi bakterologiai vizsgálatra. Az eredmény függvénye a kezelés.
2009. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott, kérjél candida vizsgálatot, azt vérvétellel lehet megállapítani a legjobban. Ha candida gomba van jelen a szervezetedben, az is felboríthatja az egészséges hüvelyflorát. Kizárt, hogy nincs semmi a negatív labor ellenére, mert a viszketés és a rossz szag nem erre utal. Ha ismételten nem találnak semmit, sem candidát, akkor próbálj meg tejsavas irrigálást, valamint ezt a terméket, ennek gombaölő és immunrendszer erősítő hatása van. Nem drága, DM üzletekben is kapható.

[link]

2009. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

de igenis nagyon sok nőnek van folyása, ami NEM KÁROS, azaz TELJESEN EGÉSZSÉGESEK.

nekem pl mindig van, igaz nem annyi h újjazáskor is látszik, de a bugyimon mindig ott figyel 1-2 csík. és teljesen egészséges vagyok, járok nőgyógyászhoz is, és nincsen semmi bajom. úgyhogy senki ne írja azt, h egészséges nőnek nincsen folyása. mert nagyon sok nőnek van folyása, és baromi egészségesek.

2009. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!