Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennap van fehér folyásod?

Mindennap van fehér folyásod?

Figyelt kérdés
nekem minden nap szokott lenni, elég sűrű, viszketni nem viszket, szaga nincs,nem darabos csak sok és sűrű. normális ez?
2009. júl. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni,de csak akkor nagyon erős,mielött megjön a menstruációm! :) 14/L
2009. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, minden nőnek van több-kevesebb menyiségben. Nekem is van mi8nden nap, ha nagyon zavar használj tisztasági betétet.
2009. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ritkán van.. évente kb 2-3x rövid ideig.
2009. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mindennapos feherfolyas teljesen normalis...hol tobb, hol kevesebb. amig nincs szaga es valoban feher, addig termeszetes...amugy a feherfolyasos csajoknak abbol jobb, hogy nem annyira szarazak, jobban elvezik a sexet...mert jobban csuszik..aki meg nem, hasznalhat sikositot, es az is elvezheti
2009. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekemis mindennap van, de nemfoglalkozom vele, ezzel teljesen együtt lehet élni, nemokoz semmilyen problémát.
2009. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is minden nap van és nem valami gyenge.
2009. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!