Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fehér, szagtalan folyásom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér, szagtalan folyásom van mindennap. Ez természetes? Semmit nem csinálok, nincs még szexuális életem, de van mensesem, bár szerintem ez sem befolyásolja, mert volt havi baj elött is ilyen.

Figyelt kérdés
biztos nem hüvelygomba!
2010. márc. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász - csináljon belőle tenyésztést. Amúgy lehet, hogy csak sok a hüvelyváladékod. Nem maszturbálsz? Mert akkor benn maradhat, besűrűsödik és olyan gusztustalan lesz...
2010. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is minden nap van, és nincs semmi bajom. irrigátorral egyébként lehet enyhíteni egy kicsit.

2010. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szesze ***** válasza:
lehet a sok antibiotikumtol is...nekem attl van ilyenem, adott a nogyogyasz rea kremnet meg gyogyszert de nem hatott...azt mondtak h kulsoleg nehez ezt gyogyitani, vagyis aki szuz annak nem adnak ilyen kupot vagy valamit, és ezért elég nehéz kikezelni...
2010. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!