Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a barátnőm növényi alapú...

Ha a barátnőm növényi alapú gyógyszerrel késlelteti a menstruációját és 1 hétig szedi majd abbahagyja majd ezek után rendesen megjön a menstruációja akkor ez a menstruáció tarthat tovább mint 1 hétig? (8-9 esetleg 14 napon keresztül is)

Figyelt kérdés
Ha esetleg nyralásról van szó vagy hasonló, mivel az egyik barátnőmnek 11. napja van meg és szerintem ez kicsit sok idő. Nálam normálisan 4-5 nap. Mindenkinél enyire elhúzódik késleltetés után vagy esetleg füllentett ?
2009. júl. 16. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem füllentett.
2009. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végülis hihetőnek hangzik. Nekem a leglső menzeszem 15 napos volt!!! Az több mint 2 hét! A mostani meg vese-medence gyulladásosan 9 nap. Szóval sztem ha nem húzódik sokkal tovább, nincs baj és el is hiheted neki.
2009. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusok és 7 napos vérzés mellett, velem már kétszer is előfordult 11, illetve 12 napos vérzés.
2009. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!