Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden hónapban legalább egyszer van valami fertőzés a számban? És általában menstruáció előtt jön ki, és tart legalább 2 hétig míg kikezelem magam. Aztán ha nem akkor akkor később jön ki.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene? Rendes mosok fogat, figyelek a higiéniára.
2010. márc. 6. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár az is lehet, hogy túlságosan is odafigyelsz a higiéniára.

A száj az első védelmi kapu a szervezetnek. Tele van antibakteriális cuccokkal amiket könnyen ki lehet iktatni a túlzott higiéniával.

2010. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem túlzott higiénia. Naponta 2x mosok fogat, a nap többi részében rágózok.
2010. márc. 6. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek, amiket a fertőzések alkalmával tapasztalsz? Hallottam már menstruáció alatt fellépő tápanyagtúlérzékenységről (mensi alatt kicsit gyengül a védekezőképesség, aztán visszaáll, de addigra kialakulnak a tünetek).
2010. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi tünet nincs, csak elkezdem érezni, hogy fáj a számban egy egy bizonyos rész.
2010. márc. 6. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor honnan tudod, hogy fertőzés? És melyik rész fáj? Ínyed, szájpadlásod, arcod belső oldala?

És hogyan kezeled ki?

2010. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szájpenész vagy minek mondják, szájfájás... Az arcom belső oldalán van egy fehér rész és körülötte piros, és az nagyon fáj, enni is alig tudok ilyenkor. De volt hogy már volt az ínyemen is.
2010. márc. 6. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát...akkor szerintem semmi köze nincs a menstruációhoz. Egyszerűen csak állandóan újrafertőzöd magad valamivel. Vagy valamivel, amit a szádba veszel, vagy valamit szedsz.

Nem tudom.

2010. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmit.

Régen is amikor sokkal ritkábban volt, és még nem jött meg a fogorvosnak mondtuk, és kérdezte, hogy megjött-e már. Amúgy 15 éves vagyok.

2010. márc. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!