Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy menstruáció...

Normális az hogy menstruáció előtt több mint egy hétig feszül, fáj a mellem ha hozzáérek?

Figyelt kérdés
Hason alszok általában és elég kellemetlen ilyenkor,mert szinte fáj,más is küzd hasonló gondokkal?Ja nem szedek és sosem szedtem fogamzás gátlót,27 éves vagyok,2 éve szültem,de előtte is így volt azt hiszem.
2010. máj. 22. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
PMS-nek hívják, legalábbi ez az egyik tünete. Elég sok nő él át hasonlót, valakinek már a hasa is fáj előtte, ingerültebb, hányingere van, többet/kev.sebbet eszik ésatöbbi. Semmi extra. Aludj el ilyenkor inkább oldalt aztán majd hasra fordulsz álmodban, ha úgy kényelmesebb, akkor már nem fogod érezni.
2010. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
normális, nekem is fáj, abból tudom kb hogy mikor fog megjönni, még akkor is ha egyébként nem emlékeznék a dátumra :)
2010. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!