Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok, magas és...

15 éves vagyok, magas és soványka- és még nem menstruálok, de miért?

Figyelt kérdés
Havonta megjön ilyen barnás valami, de csak két napig aztán meg semmi. Semmi "vérzés" egyszerűen semmi. Még nem voltam nőgyógyásznál, (tudom hogy kéne ) de én még várok, hátha. Vagy lehet hogy a súlyom miatt?
2009. júl. 16. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem aggodalomra még nincs okod. De ha ez zavar, nyugodtan menj el nőgyógyászhoz és kérd ki az ő véleményét is.

Az is lehet hogy az a havonta lévő "barnás valami"nálad maga a menstruáció, van olyan ismerősöm akinek szintén csak 2 napig tart, a hossza teljesen egyéni. Valamint az is, hogy mikor jön meg az első. Tudok olyanról is akinek 18 évesen lett először. Ez szerintem genetikai dolog,kérdezd meg édesanyádat neki hány évesen jött meg először,ahhoz tudsz viszonyítani.

2009. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem a vékonyságod közrejátszhat, bűr kérdés h mennyire vékony, hacsak úgy átlagosan vékony akkor az nemfeltétlen baj, de ha úgy igazán vékony, akkor attól lehet.
2009. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

aztaa

15 éves vagyok,magas és sovány!!

még nincs mensim

2-3 napja kezdtem észrevenni hogy barna a folyásom:O lehet hogy nekem most fog megjönni,de szerintem a soványságunk miatt nem jött még meg:) eljön a mi időnk is;)

2009. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


a 15éves lánynak akivel egy cipőben járunk :) : remélem eljön :S és köszönöm hogy írtál :):)

2009. júl. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!