Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tobb mint egy eve szedek...

Tobb mint egy eve szedek fogamzasgatlot, abba szeretnem hagyni, a baba is tervben van, de felek a mellekhatasoktol! Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

hát hiába félsz, előre nem lehet sajnos tudni. de azt ajánlom minnél előbb hagyd ott.

valakinek nem okoz mellékhatásokat, jobban mondva utóhatásokat, de ahogy észreveszem legtöbbeknél igen, főleg akik fiatalon kezdték el szedni, és nem volt beállva a menstruációjuk.

2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem petefészekcisztákat okozott.sajnos.de a baba könnyen összejött 10 év fogamzásgátlo szedés után is.
2012. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, és voltak valami tüneteid?
2012. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
voltak,de leginkább az éves szürés,azaz rutinvizsgálaton vették észre uh-n.voltak tünetek,de nem gondoltam hogy az rossz,azaz orvosolni kéne.menzeszem rendszeres maradt,néhánynap késéssel,1.nap erös hasfájással,és menzesz elött 1-2 héttel erös mellfájás feszülés,tulzott idegesség.kb ennyi,de nem gondoltam hogy ez rosszat jelent,mert általában elég soknak vannak ilyen tünetek,és nincs semmi gondjuk,ugyhogy azthittem hogy ez normális.egyenlöre foggátlot akar irni a dokim,hátha felszivodnak.meglátjuk.
2012. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!A 2.kommentelotol kerdeznem, hogy mennyire hamar jott ossze a baba miutan befejezte a fogamzasgatlo szedeset? Semmi problema nem lehet abbol, ha a gyogyszer elhagyasa utan 1-2 honappal teherbe esnek?
2012. júl. 26. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon hamar összejött a baba.azthiszem 2 honapja abbahagytam és elsö probálkozásra sikerült is,de akkor még nem voltak cisztáim,csak most kb 1 éve hogy ujbol abbahagytam a fog.gátlot.azota 2,5 éves a fiam.de jelenleg nem tervezek még 1 babaát
2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!