Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el orvoshoz vagy elég...

Menjek el orvoshoz vagy elég egy Canesten Combi kúra?

Figyelt kérdés
Pár napja erős fehér folyásom van, de ma már olyan szinten, hogy tisztasAgi betétet kellett beraknom és most pár órája nagyon elkezdett fájni a hasam alja, de annyira hogy alig bírok megmozdulni. Elég szerintetek ha tartok egy Canesten Combi kúrát, mert gondolom valami fertőzés lehet...vagy menjek el inkább nőgyógyászhoz? Bár nem tudom honnan kaphattam el valamit amikor már fél éve nem voltam senkivel. 22/L

2012. júl. 26. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Ez jó eséllyel nem is gomba, hanem inkább vmi baktérium, amire semmit nem ér a canasten.
2012. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert a Canesten csak gombára jó és arra se mindegyik fajtára, de az sem biztos, hogy Neked hüvelygombád van. Ha félrekezeled magad, akkor sokkal nagyobb bajt is csinálhatsz.
2012. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!