Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlik 3napos...

Hüvelygomba elmúlik 3napos Canesten kombi kúra esetén?

Figyelt kérdés
Tegnap este helyeztem fel a 3. kúpot, és ma reggel csípett, amikor pisiltem. Viszketni már nem viszket, de ez gondolom nem normális jelenség, hogy csíp. Orvoshoz mindenképpen megyek a jövőhéten rákszűrésre, de addig is érdeklődnék, hogy volt-e valakinek hasonló kellemetlen élménye a kúra végén?
2010. júl. 23. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Eselteg vegyek még egy Canesten kombit, és folytassam még 3napig? Most kammillateával "ápolgattam", nem tudom, ér e valamit...
2010. júl. 23. 11:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és még azt hozzátenném, hogy voltam már candidás, és ugyanazok a tünetek, volt ilyen csípő érzésem is, de mindig a kúra után (egyszer a nőgyógyász írt fel azt a régi fajta vényes 6dbos Canesten kúpot, utána meg vettem ugyanígy Kombit) el is múlt mind2x.
2010. júl. 23. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj egy két napot, mielőtt megismétled a kúrát, de közben a krémet használhatod, az is segit. Ha makacs a fertőzés nehezen múlik el. Én most fedeztem fel egy új hüvelytablettát gombás fertőzésre, amit recept nélkül lehet kapni. Gynoxin 600 ebben egy db van, és a Gynoxin 200 ez három darabos. Egyébként nekem a kúra befejezése után még egy két napig volt folyásom, viszketett is, de pár nap múlva teljesen megszünt.
2010. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jajj köszi szépen a hasznos válaszod:) Igen, még kenegetem, aztán ha nem változik lehet kipróbálom, amit írtál. De nődokihoz ígyis-úgyis mennem kell:) És azt szeretném, ha addigra már elmúlna, hogy ne kelljen visszajárkálni vele.

Köszi tényleg:)

2010. júl. 23. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell visszajárkálni, csak ha nem múlik el attól, amit kapsz. Én a helyedben nem kísérletezgetnék, hiszen az egyik recept nélküli már nem vált be. Nagy újdonságot a másik se fog nyújtani, viszont kitetted magad egy újabb fölösleges adag gyúgyszernek.
2010. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!