Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet h méhszájsebem van?

Lehet h méhszájsebem van?

Figyelt kérdés
vérzek már pár napja. nem nagyon, csak kicsit. először barnás volt, aztan meg rendes piros. nem jöhetett meg, mert fogamzasgatlo tablettat szedek. olvastam a köztivérzésről, de nekem eddig nem jelentkezett ilyen. ez a 4. honap, h szedem a yaz-t, előtte mercilont szedtem. attol nem volt semmi ilyesmi. és fáj is, amikor egyutt vagyunk a baratommal. mintha sebes lenne belülről.
2009. júl. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt már méjszájsebem. Én nem véreztem, de nagyon fájt mikor a barátommal voltam. Olyan égő, dörzsölő érzés. Voltam a dokinál. Azt mondta, kell neki idő mig begyogyul.Szerintem menj el te is. Nem játék.
2009. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, el fogok menni, csak nemsokara meg fog jönni, és inkabb megvarom h elmuljon. amugy a tajekoztatoban azt irja h normalis a pecsételő vérzés. de van aki azt mondja h az annak a jele h nem elég erős a tabi és terhes lehetek. mi az igazsag? 4 honapja szedem.
2009. júl. 16. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
hamár 4 hónapja pecsételsz, azmár nemjó. az első 1-2 hónapban szoktam pecsételni, azmég nemgáz. de ha már a 4. hónapban is azzalmár ajánlott visszamenni az orvoshoz, mert lehet h télleg nemjó neked a tabléetta
2009. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem. az elmult 3 honapban nem volt semmi gond. a 4. honapban jött elő.
2009. júl. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!