Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha az első menstruáció...

Az baj, ha az első menstruációs ciklus hossza több mint 32 nap?

Figyelt kérdés
Idén, június 8-án jött meg először és ez 14-ig tartott. Azóta semmi vérzés, pedig már eltelt 43 nap. Ez valami egészségügyi probléma lehet? Aki tudja erre a megoldást/választ az légyszi írjon, mert még kezdő vagyok ezen a téren. Előre is köszönöm! :)

2012. júl. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem baj. Még nem állt be a cikulusod. Nekem megjött az első, aztán két hónapig semmi, és utána állt be. Van, akinek fél év is eltelik, mire minden rendeződik.


Ha nagyon aggódsz, menj el egy nődokihoz. Vannak gyermeknőgyógyászok is.

2012. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így lesz, nagyon össze - vissza van , sőt mitöbb , majd lehet,hogy kimarad, aztán késéssel megjön,aztán siet. Nálam már májusban volt ,hogy van 1 éve,de most 1 hónapban kimaradt.Szóval töksz.r :-S Bármire számíthatsz!:) -kimaradásra , -késésre , - erősségre , - gyengébbségre. Minden:D
2012. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)) csak kíváncsiság képen mennyibe kerül, ha elmegyek egy gyermek nőgyógyászhoz?
2012. júl. 28. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 6 hónapig kimarad, akkor kell orvoshoz menni.
2012. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
nekem is így volt. november 5-én (tavaly) megjött az első aztán 6 hónapig semmi. azóta már rendesen megvan. ne aggódj semmi baj nincs. másnak is van ilyen
2012. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!