Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nemi élet teljesen...

Első nemi élet teljesen átállhat a ciklus? Tehát nem csak az első, hanem onnantól az első?

Figyelt kérdés
kb egy éve 25 napra jött meg. Amióta a barátommal lefeküdtem 28 lett. Ez összefügghet?
2012. ápr. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem a kérdést. Kicsit másképpen nem tudnál fogalmazni?
2012. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elmúlt egy évben 25napos volt szinte mindig a menstruációs ciklusom. Amióta elkezdtem nemi életet élni,azóta kétszer jött meg,mindkétszer 28napra.az lenne a kérdés,h összefügghet e a nemi élet megkezdésével a ciklus meghosszabbodása?
2012. ápr. 20. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, összefügghet. Általában a nemi élet megkezdése után áll be végleges hosszra a ciklus.
2012. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 28 napot tekintik normálisnak. Az első időkben a ciklus nem szokott általában pontos lenni, később áll be. Ez éppen véletlen egybe esett a megkezdett nemi életeddel, mint sokaknál, hiszen a nemi életet később szokás kezdeni, mint ahogy megjön az első mensi. Örülj neki, nekem nagyon sokáig kiszámíthatatlan volt.
2012. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!