Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció!...

Rendszertelen menstruáció! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nos ez elég komplikált egy dolog de igyekszem kifejteni. Kb 2011 januárjába jött meg de csak 1-2 napig tartott. Azóta teljesen rendszertelen van hogy hónapokig nem jött meg és ha meg is jött akkor vagy túl sokáig vagy túl kevés ideig tartott. A másik hogy anyám nem is tud még arról se hogy megjött mert egyszerűen nincs anyámmal ilyen kapcsolatom. Nem érdekelte soha h mi van velem és ezért nem is mondtam el neki. Erről kérlek senki ne oktasson ki. Sose volt azaz igazán anyának való... de tudom hogy bajvan mert szokott valami nyálkás, büdös váladékom is lenni. És azt is meglehet már érezni. -Tisztálkodom rendesen!!!!- Valaki hasonló problémával küzdött? Kihez forduljak? mitcsináljak? csak ez egy elég kellemetlen dolog legszivesebben senkivel nem beszélnék róla..
2012. júl. 28. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanba senki se tudja megmondani, mi bajod van.

Menj el orvoshoz.

2012. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Ugyanez van velem.. Tényleg semmi különbség!! Valami válaszszerű doloog tényleg jól jönne :D
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. meg nyugtatás képen nem ártana orvoshoz fordulni. lehetséges hogy össze szedtél valami fertőzést és attol vannak a panaszaid akkor mindenképp kell valami gyógyszeres kezelés.persze a stressz is kiválthat hasonló problémákat vagyis attól lehet rendszertelen a menstruáció. de mivel írtad hogy kellemtelen szagú folyásod van menj el orvoshoz. nem kell szégyellni.az orvosnak az a dolga hogy megvizsgáljon és kezelje a problémád
2012. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél, mert csak ő tud biztosat mondani!!!
2012. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a rendszertelenség... hát , elég normális még :) Náálam is pontosan így van!!! Én mindent megbeszélek anyukámmal erről kapcsolatban , és a rendszertelenség miatt nem kell orvoshoz fordulnod , mivel anyukám elejétől fogva azt mondta , hogy nem érdemes (Viszont rákérdezett egy orvosra , és azt mondta , hogy nem kell parázni , majd helyreáll , legfőképp még ezután.) DE , a "nyálkás, büdös váladék" valami egészen más :/ ami miatt tényleg orvoshoz kellene fordulnod , bár szerintem nem komoly , fertőzés... A lehető legjobbakat továbbra is!:)
2012. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!