Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció,...

Rendszertelen menstruáció, miért lehet?

Figyelt kérdés

Június 24.-én megjött, kb tartott 5-6 napig,(kb juli 1-ig) aztán 3 napra elmúlt, teljesen. Most pedig megint megjött, már tegnap is furcsa volt, ma pedig ismét kellett tampon. Mitől lehet? Most menjek orvoshoz ezzel, vagy majd ha megint elmúlik?

19 éves vagyok, lassan 20, kb. 2hónapja voltam ultrahangon,mert akkor meg kimaradozott, és semmit nem találtak, szóval nem szívesen megyek megint el a semmiért.

Előre is köszi.


2012. júl. 4. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hormonokat néztek? mert ha nem akkor fel kéne keresni egy endokrinológust.
2012. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, azt már egy ideje nem, görcsölt a hasam, ha kellett ha nem, nem csak peteérésnél, hanem mikor épp rájött. :S

elküldtek ultrahangra ezzel és semmi... Sosincs elvileg semmi bajom, mégis csak szenvedek ezzel.. -_-

2012. júl. 4. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:
volt valami környezeti hatás? stressz, akármi más?
2012. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, semmi, jelenleg jobb minden mint eddig, szóval nemértem.. :/
2012. júl. 4. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg minden rendben van akkor már csak az az egy tippem van, hogy valami olyan bajod van, ami nem okoz a szervi elváltozást és így láthatatlan marad.
2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen hormon probléma. Endokrinológushoz menj ne nögyógyászhoz.
2012. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziii, mindenféleképpen el fogok menni, mert ez nem állapot igy, elég havonta egyszer kibirni, nemkell nekem minden 2.héten ez a szenvedés. :/
2012. júl. 4. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!