Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyógyászati vizsgálat...

Melyik nőgyógyászati vizsgálat kellemetlenebb? Hogyan végzik a végbélen keresztül?

Figyelt kérdés
Először megyek a nőgyógyszhoz fizikai vizsgálatra és még szűz vagyok.Azt mondta,hogy választhatok,hogy hüvelyen vagy végbélen keresztül vizsgáljon meg,mivel úszóként tampont hordok.
2012. júl. 28. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sosem végezték végbélen keresztül,de így is azt javaslom a hüvelyit válaszd. Szűzen ha jól emlékszem nem volt nőgyógyásznál,de nemhiszem,hogy sokban különbözik. A vizsgálat maximum kellemetlen,de nem fájdalmas. Egy szerkezettel kicsit széthúzzák a hüvelynyilást,benéznek,ha kell kenetet vesznek. végbélen keresztül fogalmam sincs,mit lehet kideríteni, bár nem vagyok orvos.
2012. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán vizsgálnak az orvosok végbélen keresztül, de az a kevés lány sem szokta szeretni. :)


Én biztos, hogy a hüvelyit választanám. Szem becsuk, valami szépre gondolj, és már kéész is vagy!

2012. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy a méhszájat hogy nézi meg végbélen keresztül, meg mondjuk hogy vesz kenetet?
2012. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt mindkettőben részem, egyértelműen a hüvelyi vizsgálat a kevésbé kellemetlen.
2012. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy besíkosítja a kesztyűs kezét/az eszközt, hogy ha nem szorítasz rá, csak úgy siklik semmi kellemetlenséged nem lesz. Nekem a seggembe ne dugjon senki semmit. El sem tudom képzelni, úristen már a gondolattól is szorítom a seggem, abba semmit se tudna bele dugni...
2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hüvelyit válaszd,nekem hüvelyi ultrahangom is volt szüzen
2012. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!A hüvelyit választom,anyukám is ezt javasolja.
2012. júl. 29. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem minden rendben, és jól vagy!?
2012. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!