Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nogyogyaszati vizsgalat?...

Nogyogyaszati vizsgalat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
ma voltam, dokinal megnézett es belul van valami az mi lehet ha nem terhesség? kaptam klio D kúpot is, és vérvételre is kuldott, 4terhességi teszt, negatív, 5hete késik,
2012. júl. 23. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ciszta?
2012. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mondott a doki még semmit.
2012. júl. 23. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem cisztától volt ilyen hogy sokat késett.


ne haragudj a kérdésért, nem megbántani akarlak de nem vagy túlsúlyos?

2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de igen, egy kicsit, 10kg, kb.
2012. júl. 23. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

mert esetleg pco ra gondoltam még de 10kg-nál nem hinném hogy kijön...


nálam is ez volt hogy késett, teszt negatív, és már akartam dokihoz menni amikor egy reggel pokolian begörcsöltem, és kiderült hogy petefészek cisztám van. én csak erre tudok gondolni, bár ezt elvileg az uh-n látni kellett volna annyira, hogy elmondja a doki.

2012. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet .hogy az .azondta a doki hogy varjuk meg a vérvételt. csak nem rák? 19évesen..
2012. júl. 23. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos a méhnyak rák nincs korhoz kötve, de amúgy én sem hinném. nem kell kétségbe esni nem lesz semmi baj. majd írd meg hogy mi volt, de ha akarod privit is írhatsz, én is 19 vagyok :)
2012. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom ki hogy van vele, de ha én orvosnál vagyok, és ő magától nem mond semmit, akkor kérdezek amire kíváncsi vagyok. Csak jobban tud válaszolni a kérdéseimre, mint bárki bármilyen internetes fórumon.
2012. júl. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!