Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tik feltetek elmenni a nogyogy...

Molnar G. Reka kérdése:

Tik feltetek elmenni a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen.már túlvagyok pár vizsgálaton,ami olyannyira fájdalmasak voltak,hogy azóta rettegek elmenni,kihat rám lelkileg is,szexuálisan is :(
2012. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, és nem is megyek.

Sajnos túl vagyok egy olyan éven, amikor félrekezeltek, egyre több fertőzést kaptam a vizsgálatokon, végül átfertőződött a húgyutaimra, és az urológián kötöttem ki. Ott tudtam meg, hogy eredetileg is oda kellett volna mennem.

A nőgyógyász ezen felül még úgy vizsgált meg, hogy nagyon fájt, a kisajkaimon sebhely lett, amivel aztán a bőrgyógyászatra kellett járnom.

A panaszaimra meg megvonták a vállukat mert minden leletem negatív lett.

Szóval én már tudom, hogy nem is oda tartozik a legtöbb betegség, amivel oda szoktak menni, hanem urologiara és bőrgyógyászatra.

Csak ha belső szervekkel van valami baj, akkor aktuális a nőgyógyász.

2012. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is féltem elmenni és nem is mentem ameddig teherbe nem estem. csak akkor megyek a nődokihoz ha beutaló kell vagy ha uh van.
2012. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

igen elsőnek féltem, de a felvételihez kellett a citológia és kell is minden évben ezért mennem kell rendszeresen, egyszer fájt mikor egy nőhöz kerültem, de a többi vizsgálaton nem volt semmi baj


Ne félj elmenni, egyszer túl kell esni rajta, ha magán dokihoz mész akkor kedvesebbek lesznek és nem azon lesz, hogy minél előbb kitessékeljen a vizsgálóból

2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Milyen felvételihez kell a citológia?:-o

A citológiának a nemi élethez van köze.... ahhoz mi köze az iskolának???!!!??

2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A rendészeti suliba kellett és minden évben kell is vinni az egészségügyi vizsgálatra
2012. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És aki szűz, tehát akinek még nem csinálhatnak, az arról viszi a papírt, hogy ő még szűz??? Mégis mi köze ahhoz az iskolanak, hogy éltek-e nemi életet?!
2012. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

egyik lány akivel jóba lettem az szűz volt annak is ugyan úgy kellett vinni a leletet, hogy megcsináltatta, azt mondta, hogy a doki neki a legkisebb kacsával nyúlt be


A felviteli egyik feltétele a citológiai vizsgálatról a lelet, ha ez nincs meg akkor nem vesznek fel

2012. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, ez az orvosi protokollal és etikettel is ellenkezik, meg az iskola is megsért egy rakat személyiségi jogot! Hogyhogy nem jelenti fel őket senki?
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

figyelj már ha valakinek ez nem tetszik akkor ne jelentkezzen rendőrnek, nem kényszeríti senki erre, saját maga dönti el, hogy abba az iskolába akar-e járni és ha igen akkor még felvételi előtt tudja, hogy kell ez a vizsgálat, ha ő ezen nem akar részt venni, mert ég szűz akkor ne jelentkezzen


Nem kell ezen felháborodni, ezer olyan dolog van ami nem tetszik de mégis meg kell csinálni.

2012. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!