Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tik feltetek elmenni a nogyogy...

Molnar G. Reka kérdése:

Tik feltetek elmenni a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta lehetsz


A felvételi tájékoztató lapon rajta vannak azok a dolgok amik kellenek, ezek közé tartozik a citológiai is, ha valaki úgy érzi, hogy ő ezzel sértve van akkor nem fog elmenni erre vizsgálatra de akkor ne is jelentkezzen olyan suliba ahova ez kell.

Senki nem kényszerít senkit erre, mit nem lehet ezen érteni?!

2012. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos van nőgyógyászati bajom, így elég rendszeres látogató vagyok. Szerintem nincs benne semmi extra. Voltam több nődokinál is, de csak egyszer fájt a vizsgálat, mikor alapból fájdalom miatt mentem (cisztám volt).

Persze nem a kedvenc elfoglaltságom, meg kellemetlen idegen előtt terpeszteni, de szerintem a fogászat ezerszer rosszabb.

Inkább 10 nőgyógyászati vizsgálat, mint egy fogászati.

2012. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Te nagyon buta lehetsz


A felvételi tájékoztató lapon rajta vannak azok a dolgok amik kellenek, ezek közé tartozik a citológiai is, ha valaki úgy érzi, hogy ő ezzel sértve van akkor nem fog elmenni erre vizsgálatra "


Nem vagyok buta, 2 allamigazgatasi diplomám van, szoval szakmai infóm van arról, hogy személyiségi és alkotmányos jogokat sért.

Neked szintén szakmabelinek ezt szintén tudnod kéne.

Nem tehetné meg ezt az iskola, mert alkotmányellenes.

2012. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A 13-masnak van igaza!!!!
2012. júl. 29. 08:07
 15/17 A kérdező kommentje:
Az utolso haromnak nagyon rosz fogalmazasokat atak be!!!!!!!!!!!-de a tobiet nagyon tisztelem es koszonom!!!!!~
2012. júl. 29. 08:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem félek.Többféle nőgyógyászati problémám is volt az elmúlt évben,az egyikkel (ciszta) mostanában fognak műteni,szóval elég gyakran járok nőgyógyászhoz.Volt,hogy egy héten három különböző nőgyógyásznál is jártam,mert ide-oda küldözgettek,szóval abszolút megszoktam a helyzetet.Persze kényelmetlen egy idegen előtt meztelenül terpeszteni, a citológiai mintavétel meg különösen kellemetlen érzés is,de hát ez van.Szerintem az a titka a dolognak,hogy el kell vonatkoztatni.Ne nézz le a vizsgálat során,rosszabb,ha látod,ahogy matat az orvos.Nézz oldalra,és próbálj meg tárgyilagosan hozzáállni a dologhoz,a problémára koncentrálni.


22/L

2012. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
koszi
2012. júl. 30. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!