Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürödtem és amikor törölköztem...

Fürödtem és amikor törölköztem ott a nemi szervemnél volt egy fekete kis bogár miaz? 1 lány

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul éreztem magam ott ezért lezuhanyoztam és akkor láttam meg...és akkor ez most mi? Azota meg folyamatosan azt érzem hogy mászkálnak bennem a bogarak de csak Ott .csak beképzelem? és lehet egy jelenléktelen bogár? Segitsetek lécci mit vegyek rá ha ez nemi tetü amugy lehet valakinek nemi tetüje ha még szüz és nem volt semmi o.lyan helyen ahjol ilyen elö fordul?
2009. júl. 17. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a börödbe van furodva akkor az kullancs! Van rà spéci csipesz a gyogyszertàrban /de azt ne hasznàld ha nem értesz hozzà vagy az anyukàdat kérd meg/ vagy iràny a doki!
2009. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy beszállt a nadrágodba.és úgy került oda..


Mostmeg annyira félsz hogy bebeszéled magadnak..

2009. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
a kis bogár az hogy lenne a kullancs ami ki esett?!
2009. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja, tetüvel kapcsolatban passzolok!
2009. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
irány a doki, majd ő megnézni hogy mi a helyzte,mert lehet hogy jó kis bacit is vitt neked oda.persze ha félős vagy és ezért nem mész dokihoz, akkor ne csodálkozz ha vmi bajod lesz!
2009. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%
A lapostetű kizárólag nemi úton terjed!
2009. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%

Szerintem először is nézd meg magad alaposan egy tükörrel. És lehet hogy tényleg hagyott neked valami fertőzést, amit ugyebár kezelni kell.

A hintőport minden mennyiségben ajánlom!

2009. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
nemlehet h az a kis bogár a törülköződön volt? nekemis volt már hangya a törülközőmön és nem a nemi szervemből jött ki :D
2009. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
borotválkozz meg ott rendesen,és ha tetű akkor gondolom eltünik.
2009. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha tetű akkor borotváld le teljesen a pucidat mindenhol.Azzal eltűnnek.
2009. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!