Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozott már valakinek hormonál...

Okozott már valakinek hormonális eredetű probléma hajhullást? Egyáltalán hormonális problémákból lehet hajhullás?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. PCOS pl. gyakran okoz hajhullást.
2012. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy-alulműködéstől hullik nagyon, pedig szedem a gyógyszert évek óta :(
2012. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a pajzsmirigyem mellett volt ilyen problémám, de minden hormonális gond okozhat ilyen problémákat, szóval menj szépen orvoshoz.
2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennék csak nem tudom kihez, már annyi helyen voltam már, és semmi értelme nem volt, a problémát még mindig nem találtuk meg. A pcos-ről az infót viszont nagyon köszönöm, még olvasgatok erről a betegségről. Ha valakinek van még ilyen tapasztalata, írjon nyugodtan, nagyon megköszönném:)
2012. júl. 29. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz.
2012. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát én úgy gondoltam, h először nőgyógyászhoz megyek, és aztán ő hátha tud egy jó endokrinológust mondani, mert azt hallottam, h az endokrinológusra hónapokat kell várni.
2012. júl. 30. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezért kérj még a héten időpontot endokrinológusnál, ne várj még pluszba heteket mire a nőgyógyászhoz eljusz. Persze a magánorvosoknál más a helyzet, bár népszerűbb orvosoknál még úgy is hónapokig be lehetnek táblázva akár, de úgy mélyen a zsebedbe kell nyúlni.
2012. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia, Köszi a segítséget. Ma megyek kérni beutalót endokrinológushoz. Csak már azon parázok, hogy nem fogják a hajhullásomat komolyan venni, és elküldenek. Rossz tapasztalatom van az orvosokkal kapcsolatban sajnos. Valaki nem tud esetleg egy magán endokrinológust, aki tényleg jó orvos, és nem beszél lekezelően a betegeivel, illetve nem veszi félvárról a tüneteket?
2012. júl. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!