Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az endokrinológusom androcur...

Az endokrinológusom androcur tablettát írt fel nekem a dienille fogamzásgátlóm mellé. Azt mondta, hogy a fogamzásgátlóval együtt kezdjem el szedni 10napig. Múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Amióta fogamzásgátlót szedek, mindig pontosan jött meg.
2012. júl. 30. 16:49
 1/2 anonim válasza:
Szia! Érdeklődnek, hogy milyen tapasztalataid voltak az Androcurral? Mennyi ideig szedted? Milyen mellékhatásai voltak? Én most kezdtem el szedni, és nekem is ugyanez a problémám vele. Nálad hogy oldódott meg?
2016. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok, remélem olvassátok még ezt a hozzászólást... szükségem lenne egy orvosra, aki felírja nekem ezt a gyógyszert, agresszív hormonális hajhullás miatt. Nagyon sok a férfihormonom, de betegségem pl. PCOS, IR nincs, csak a mellékvesém termel túl sokat.

Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni.

2017. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!