Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvelykúpot lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex hüvelykúpot lehet együtt használni fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek lassan 1 éve, de most vettem egy 10 db-os Pharmatex hüvelykúpot azért, mert baktérium ölő hatása van. Szabad együtt használni a fogamzásgátlóval? mert a tájékoztatón ez olvasható hogy: ha fogamzásgátló tabletta vagy a méhen belüli eszközök használata időlegesen vagy véglegesen ellenjavalt
2009. dec. 29. 13:28
 1/9 anonim válasza:

Használni lehet, de szerintem felesleges,ha megfelelő, gyógyszert szedsz!

Hasmenés, vagy hányás estén, viszont jó kiegészítő a hüvelykúp!

...Ha a hüvelyflórádat szeretnéd rendbe tenni, akkor viszont tejsavas készítményt javasolnék inkább!!

pl.génia92 kúra stb...

2009. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha ilyen problémád van akkor orvoshoz kell menni, nem magadat kúrálgatni mert semmire nem mész vele. ha ellenjavallat a betegtájékoztató szerint, akkor valószínűleg nem véletlenül van ráírva.
2009. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
félreértetted a tájékoztatót:azt írja,hogy a hüvelykúpot akkor ajánlatos alkalmazni fogamzáságtlóként pl,ha nem szedhetsz tabit vagy nem hordhatsz spirált. Ettől függetlenül semmi bajod nem lesz az ég világon,ha tabi mellett használod! Csak felesleges.
2009. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tényleg hüvelykupot kellett volna venned, de nem fogamzásgátlósat ... tedd el, jó lesz ha kimarad egy szem antibébi

ha baktériumot akarsz ölni (az mondjuk nem tudom miért) használj irigátort, hülyveöblitöt és lactacid feminát

vagy genea hüvelykupot

2009. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azért ezt használom vagyis csak vettem, mert a rendes baktérium ölő hüvelykúpok, meg az antibiotikumok drágák, és veszélyesek. plusz nem szeretném hogy anya megtudja hogy baktériumot kapok el, vagy ha bacis vagyok, mert legutóbb hogy elkaptam egy súlyos bacit, amire antibiotikumot kaptam, anya azt állította hogy a barátom miatt van, elleszek tiltva stb. az orvos pedig elmondta hogy ezt bárhol ellehet kapni, nem csak nemi úton, és nem szeretnék ismét elkapni valami nyavalyát ezért elővigyázatos szeretnék lenni.a barátomnak semmi baja nincsen, én kapok el állandóan valamit :(
2009. dec. 29. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
anyukád nagyon tájékozott. ellenben a bajodon nem fog segíteni a hüvelykúp, és anyukád nélkül is el lehet menni orvoshoz a problémáddal.
2009. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah és előző vagyok, semmivel sem lett volna drágább egy normális gyógyszer, mint a 2500 ftos hüvelykúp.
2009. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ellehet menni, csak anya egészségügyis volt, és minden orvost ismer ott ahova én járok, mivel velük együtt dolgozott. Miskolcon minden kórházban ismer valakit. legutóbb is elmentem feliratni magamnak tablettát, és rendesen kivolt akadva,hogy miaz hogy én nem szóltam neki hogy nőgyógyásznál voltam...
2009. dec. 29. 21:53
 9/9 anonim válasza:

Szerintem anyukád, ha megengedi, hogy partnered-barátod legyen, akkor tisztában van avval is hogy szexeltek!

Legközelebb beszéld meg vele, hogy szerinte

(mint egészségügyis) mit tegyél és akkor elkerülhető az utólagos felháborodása!

Lehet, hogy csak az bántja, hogy nincs megfelelő bizalom kettőtök között!

A génia92 viszont rendbe teszi a hüvelyflórádat nyugodtan használhatod, menszesz után, szeretkezés után esetleg közös fürdő után stb megelőzésre is!

10db os recept nélkül kapható kb:1600.-

Este lefekvés előtt felhelyezed, utánna ne mászkálj, mert olvadás után kifolyik!

2009. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!