Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Hogyan lehet felgyorsítani a menstruációt? Vagy egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

Vasárnap megjött és következő hétvégén anyámék le akarnak menni Balatonra, viszont nekem általában 7-8 napig is elhúzódik a vérzésem. Valahogy minél gyorsabban le akarom ezt tudni, mert nincs kedvem megint a parton csücsülni. Már egy nyaralást ki kellett hagynom így is, ugyan ezen okok miatt.

19/L



2012. júl. 31. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
mozoj sportolj sokat az lehet hogy segít
2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kérdésemre ajánlottak Rutoscorbin-t.Bár hozzátették,hogy a mensi elejétől szedjem,de én is így voltam a napokkal mint te most.Többeken pedig sok c vitamint.Zabáltam is minden gyümölcsöt,zöldséget és ittam az olimpos citromlét orrba-szájba.Viszonylag célba értem vele,fantasztikus péntek délutánt tartottam a pasimmal.
2012. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tampon nem játszik? Minivel el lehet pancsolni simán.
2012. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, csak anyám nem szeretné, mert hogy nekem még nincs meg az adottságom ( if you know what i mean ) hogy felrakjak tampont, minit meg nem akarnak venni, hogy az csak pénz kidobás!
2012. aug. 2. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Bébi azt szüzen is lehet használni, ha ez a para. Normált is, minit is. Nem veszi el a szüzességed, csomó csajnak kilyukad már előbb a szűzhártyája, akkor nem leszel szűz, ha a fiú a tudodmijét a tudodmidbe rakja és rakja és na érted.

Erre van a tampon kitalálva, most néhány alkalomtól nem lesz semmi baj, csak pancsi után rögtön csere.

2012. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!