Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a menstruációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a menstruációt felgyorsítani? Van valami házi praktika?

Figyelt kérdés

sürgősen kéne valami ötlet,mert 5 nap múlva Balatonra megyünk a pasimmal,de csak 2 napra.és nagyon szeretném ha nem lenne meg,mert előtte 2-3 nappal jön meg.lehetséges az hogy 2-3 nap alatt lefojjon a vérzés?

17/L


2011. júl. 24. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Viszonylag erős fizikai terheléstől több vér távozik egyszerre (futás, ugrókötelezés pl nagyon jó erre) én tesiórákon ezt tapasztaltam. Mozogj sokat és reménykedj, de azért minden eshetőségre készülj fel. Ha meg már csak utolsó nap akkor szerintem lehet szeretkezni már egyáltalán nem erős akkor a vérzés.
2011. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nikolanush válasza:

Alkohol.

lehetőleg vörösbor, de bármi jó, csak öblítőnek sötétvörös gyümölcslevet igyál. pl feketeribizli levet.. akkor nem görcsölsz.

2011. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
77%
Maszturbálj! Az lehozza a nagyrészét!
2011. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.
2011. júl. 24. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, nekem nincs praktikám, amivel gyorsíthatod a menstruációt. Viszont, vigyél magaddal gyógyszer, tampont, betétet.

A vízbe úgy is be tudsz menni, ha tampont használsz. Csak ügyelni kell a rendszeres cserére, ha kijössz a vízből egyből menj cserélni tampont.


Egyébként azt hallottam, hogy a sok citromos víz előrébbhozza a menstruációt. Nem tudom igaz-e, én még nem próbáltam ki.

16/L

2011. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hogy a vörösbor (a fehér nem!) elég jól oldja a simaizom-görcsöket, de ehhez azért nem elegendő 1-2 pohárka, hogy megfelelő hatékonyságú legyen.


azt vettem észre - tapasztalat -, hogy ha hatékonyan oldom a görcsöket, attól hamarabb lezajlik az egész menstruációs cécó, kevésbé vérzek, ha kevésbé - vagy egyáltalán nem - görcsölök, ezért is hülyeség, amit fentebb ajánlottak, több mozgás több és erősebb vérzést eredményez, de ettől nem "megy le"+ az egész hamarabb, csak annyi történik, hogy az erőlködéstől nagyobb lesz a sebfelület, ami hjobban vérzik, és nehezebben gyógyul, tehát szükségképpen tovább tart a menzesz...


tapasztalatom szerint a legjobb erre egy hatékony görcsoldó, én orvosi javallatra Apranaxot használok évek óta (10-12 éve), ennél nincs jobb sámomra, csak egyetlen szemet kell bevenni, és az 12 órán át hat, de ami a leghihetetlenebb, így 2 és fél, max 3 nap alatt "lemegy" a menstruációm, ha nem görcsölök, alig vérzek, szinte meg se érzem, hogy ciklusom van - míg volt olyan, hogy nem volt nálam a gyógyszerem, és miután csak vényre kapható, nem tudtam beszerezni külföldön, más meg nem használt, és az erős görcsöktől elképesztő erősen véreztem, amitől már teljesen elszoktam, és 5 napig is elhúzódott az egész.... (próbálkoztam vörös borral is, de sajnos az a mennyiség, amit nem érzek meg a fejemben, sajnos kevésnek bizonyult, és miután dolgoznom kellett.... nem részegeskedhettem;)


rendszeresen járok szűrésre, és mondhatom, a kevés vérzés és zéró görcsök nem okoznak semmilyen problémát, teljesen egészséges vagyok, tehát tökéletes munkát végez a szervezet szenvedés nélkül, és gyengébb vérzéssel, ezért is merem ajánlani a "módszeremet" mindenkinek. :)

2014. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocs, lemaradt valahogy a mondandóm eleje, szal így kezdődik:


"az igaz, hogy a vörösbor (a fehér nem!) jól oldja a simaizom-görcsöket..." (így máris értelmesebb;)

2014. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ahj istenem emberek.

A vér, amit leadunk az csak egy adott mennyiség. Amit a testünk készített fel vitaminokkal, és ásványi anyagokkal a megtermékenyítési folyamatra várva. Hogy egy petesejt esetleg megtermékenyüljön. És hogy el kezdhessen fejlődni a magzat. Ez egy adott mennyiség. És ezt mozgással lehet felgyorsítani. Igen. Mozogj sokat. És talán előbb lesz vége a menzeszednek.

2018. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Emberek :o (tudom nagyon régi kérdés de az idetévedőknek:) Ne szedjetek gyógyszert! Természetes a vér ami ott összegyülemlett nem szabad gyógyszert szedni rá (Főleg évekig!) Hiszen ez kihathat majd a jövőben és nem a jó féle képpen.


A Mozgás az egyetlen olyan természetes út amivel nem csak gyorsabban lezajlhat,hanem leszedhetünk vele pár kilót ami nyaralás előtt nem is nagy gond! Mellé egy kis vörös borral még élvezni is fogod :)

2020. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!