Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nődokinál hogy működik ez az...

Nődokinál hogy működik ez az egész szitu? Miután mondják, h vetkőzzek le, akkor magamtól tudni fogom egyől, hogyan kell felfeküdni abba a vizsgálóba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, akkor a doki majd megmondja.
2012. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondolom csak annyi h felülök,és szétteszem a lábam,és bele abba a tartóba nem??
2012. aug. 1. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Pontosan. :)
2012. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor én mentem először, akkor a levetkőzéstől a felfekvésig eldarált mindent a doki, de amikor elkezdtem felfeküdni arra a vizsgáló ágyszerűségre, a doki segített a lábaimat felrakni a támasztóra.

Többek között azért is kellett hogy segítsen, mert annyira remegtek a lábaim, hogy nem bírtam feltenni őket. Pedig 17 voltam.

2012. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szupi,akkor nem csak én félek ennyire:D bár én 23 vagyok
2012. aug. 1. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
minden fiatal fel, ezert is erdemes lenne noi orvost keresned, aki elott azert kevesbbe szegyenlos az ember lanya, mint mondjuk, ha egy fiatal pasi elott kell egy szeleset terpeszteni!
2012. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyebkent "csak" alulrol kell levetkoznod eloszor, ezert erdemes szoknyaban menned, mert akkor a bugyit az oltozoben lekapod, elsetalsz a terpesz szekig es amikor felmaszol akkor hajtod fel a szoknyat derekig. Vizsgalat utan azonnal lehajtod, ezert a seta mar takarasban tortenik.
2012. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!