Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használatakor szúró...

Tampon használatakor szúró pisilés. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Felhelyezem a tampont, de pisilésnél érzem, ahogy csúszik kifelé. Ezáltal nagyon szúr a pisilés. Azért lehet, mert nincs rendesen felhelyezve? De amikor megpróbálok beljebb tolni, nagyon fáj. Miért? (OB mini:/)
2012. aug. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó helyen van.
2012. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felsértetted a hüvely hámrétegét. Ez fájdalmas. Próbálj jobb tampont venni, aminek a felülete nem annyira száraz. De most hagyd meggyógyulni. Átmenetieg használj betétet.
2012. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az is elég, ha kiveszed, és 10 perc múlva beteszel egy másikat. Ha érezted, hogy csúszik ki, azt úgyse lehet visszatenni, hanem cserélni kell.

2 okból csúszhatott ki:

- nem raktad elég mélyre vagy

- megtelt, és cserélni kell.

2012. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért fájhat, mikor feljebb próbálod tenni, mert nagyon száraz a hüvelyed. Lehet, hogy ehhez a vérzésmennyiséghez elég lenne a betét. Akkor próbáld ki a tampont, amikor a legerősebb a vérzésed. Egész magasra kell feltenni, hogy a záróizmok megtartsák. Mikor én legelőször próbáltam, én is csak félig tettem fel, hát, az az egy óra kínszenvedés volt.
2012. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!