Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ciki menstruációs...

Csajok! Ciki menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 19:57
1 2
 11/12 Cini10.07 válasza:
85%

Nekem az első a legemlékezetesebb :D

14 éves voltam és karácsonyi ünnepség volt a suliban....

Énekkarral álltunk ki és nem is gondoltam volna hogy akkor jön meg :D

Elmentem vécére és tiszta vér voltam mindenhol..mondanom se kell azonnal használati tárgyakért rohangáltak a barátnők :D Emlékezetes első alkalom lesz, hogy fél órát ültem a WC-n ez miatt :DDD

2016. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nekem az első nem volt olyan ciki, itthon voltam egyedül és elmentem a mosdóba amikor láttam hogy barnás pirosas a bugyim. Felhívás anyát és elmondtam neki. Korábban beszéltünk már róla, de nem számítottam rá. Elmondta hogy hol vannak a betétek és betettem. Utána nem jött semmi aggódtam, már beleéltem magam. Utána mondtam anyának hogy szerintem mégse jött meg. Anya azt mondta hogy nézzem meg holnap reggel hogy akkor lesz-e mert ha lesz akkor biztosan megjött. Meg is jött másnap (is)

Apukám és a bátyám nem tud róla mai napig.

febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!