Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nagyon erős a menstruác...

Akinek nagyon erős a menstruációja, az mit ért ezalatt? Nekem most nagyon erős, a farmerom 1 óra alatt átvérzett (a legnagyobb betéttel). Ez még normális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát az első napokban ez még normális, aztán valamelyest csökkennie kell. Ha tartósan fennáll, menj el dokihoz, mert ilyen szélsőséges melegben akár rosszul is lehetsz. Mindenesetre nagyon sok vizet fogyassz, amúgy is a meleg miatt és erős menstrunál is oda kell figyelni a folyadék pótlásra.

27/L

2009. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2009. júl. 18. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
úristen, hát sztem meg nem normális :S nem vagyok szakértő, de józan paraszti ésszel belegondolva ez nagyon izé... ennyi vérnek nem szabadna kijönnie
2009. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiséget nagyon nehéz ugyan megítélni. Ennyire erős vérzés főleg ha több napig tart nem hiszem, hogy teljesen normálisnak tekinthető. Lehet több nőgyógyászati probléma is a háttérben, célszerű lenne orvoshoz fordulni.
2009. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sosem véreztem ennyire erősen. 2 hónapja volt egy missed ab-m, azóta ez a 2. mensesem. Ja, és tegnap reggel jött meg. Ha nem múlik estig, akkor menjek orvoshoz?
2009. júl. 18. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen előzmények :( után menj el sürgősen orvoshoz!
2009. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!