Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy rávegyem, hogy elvigyen nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Mondtam anyunak ma reggel, hogy néha folyik valami a mellemből, és, hogy jelentsen be orvoshoz, de ő csak leordította a fejem, hogy NEM!!
2012. aug. 3. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül. Magas a prolaktin szinted, kezelni kell.
2012. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem akar elvinni,akkor beszélj apukáddal,vagy menj el egyedül(hány éves vagy?)vagy valami női rokonnal,vagy a barátnőddel.Mást nem tudok ajánlani,ha esetleg Pécsi vagy én szívesen elmegyek veled:)
2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de nem kell anyukádra várni. Édesanyád egyébként sem lehet benn a vizsgálaton. Neked automatikusan kellene elmenned. Hívd fel az orvost és kérj időpontot. Valószínűleg csak egy hónappal később fogsz kapni, mert általában telt ház van a nőgyógyászoknál. Lehet, hogy be kell menned a kerületi nőgyógyászhoz, ha nagyon aggódsz emiatt.

Anyukád reakciója sok minden miatt lehet viszont.

2012. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az összes klinikán van gyermek-nőgyógyászat, TAJ számmal kérj időpontot.
2012. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sürgős esetekben időpont sem mindig kell. Eseményutánira sem lehet 1-3 hónapokat várni... Ennyi idő alatt az abortuszhoz is késő. Hány éves vagy?
2012. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16.
2012. aug. 3. 09:35
 7/12 anonim ***** válasza:
cicám, menj egyedül, nem kell felnőtt ha jól tudom. De ha elmész a szomszéd nénivel vagy barátnővel, elég égő lesz anyukádnak, hátha akkor majd észbe kap. de ha kell, menj egyedül.
2012. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 éves kortól lehet elmenni nőgyógyászhoz egyedül, különböző díszkíséret nélkül.
2012. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó már hogy lenne igaza? a tejcsorgás lehet mikroadnómától is, az tudod mi? egy jó indulatú daganat a kisagyban, amit kezelni kell. Még hogy ne menjen vele orvoshoz.....
2012. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es : mi az hogy erkolcstelen? Mar ne is haragudj, de hol elsz te... ha valakinek az egeszsege a tet akkor nincs olyan hogy minek, meg hogy erkolcstelen.

Komolyan mondom, meg mindig meg tudok lepodni ilyen valaszokon...

2012. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!